More
VENDO HERMOSA CASA - ZONA IPS DE LUQUE | inver.tips
Back to listings
4bd 425m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #1981
Investment Rank #175
Deal Score
66
Investment Score
91
Key Metrics
Price
$96,154
Built Area
425 m²
Terrain
640 m²
Price/m²
$226/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1245/mo
Gross Yield
15.5%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
1224d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas