More
Departamento en villamorra 161.696$ 12.000$ cochera | inver.tips
Back to listings
2bd 101m² - Villa Morra
Villa Morra, Asunción
Deal Rank #4501
Investment Rank #3748
Deal Score
56
Investment Score
68
Key Metrics
Price
$161,696
Built Area
101 m²
Price/m²
$1601/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1088/mo
Gross Yield
8.1%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
1081d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas