More
VENDO CASA ARQUITECTURA MINIMALISTA | inver.tips
Back to listings
5bd 550m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #12991
Investment Rank #9824
Deal Score
21
Investment Score
50
Key Metrics
Price
$1,190,000
Built Area
550 m²
Terrain
980 m²
Price/m²
$2164/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$2000/mo
Gross Yield
2.0%
Neighborhood Trend
+2.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
1073d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas