More
DEPARTAMENTO VENTA INSGNIA 5 | inver.tips
Back to listings
2bd 51m² - Ytay
Ytay, Asunción
Deal Rank #5441
Investment Rank #5006
Deal Score
53
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$73,952
Built Area
51 m²
Price/m²
$1450/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$685/mo
Gross Yield
11.1%
Neighborhood Trend
+7.6%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
987d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 12, 2026
Last Seen
Mar 12, 2026
View on InfoCasas