Back to listings
2bd 86m² - Mburucuyá
Mburucuyá, Asunción
Deal Rank #8784
Investment Rank #6241
Pre-Construction
Deal Score
42
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$145,000
Built Area
86 m²
Price/m²
$1686/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1200/mo
Gross Yield
9.9%
Neighborhood Trend
+3.2%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
973d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas