Back to listings
2bd 60m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #5769
Investment Rank #6089
Deal Score
52
Investment Score
64
Key Metrics
Price
$35,256
Built Area
60 m²
Terrain
368 m²
Price/m²
$588/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$343/mo
Gross Yield
11.7%
Neighborhood Trend
+4.3%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
929d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas