More
Vendo amplia casa En esquina-Lambaré | inver.tips
Back to listings
3bd 220m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #5452
Investment Rank #3677
Deal Score
53
Investment Score
72
Key Metrics
Price
$150,000
Built Area
220 m²
Terrain
333 m²
Price/m²
$682/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
8.8%
Neighborhood Trend
+4.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
885d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas