More
VENDO HERMOSA CASA EN CAPIATA | inver.tips
Back to listings
4bd 225m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #8968
Investment Rank #8833
Deal Score
41
Investment Score
55
Key Metrics
Price
$97,743
Built Area
225 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$434/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$491/mo
Gross Yield
6.0%
Neighborhood Trend
+5.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
866d
Flood Risk
-
First Listed
May 13, 2026
Last Seen
May 13, 2026
View on InfoCasas