More
VENDO DPTOS EN POZO TIPO DUPLEX EN LAS LOMAS | inver.tips
Back to listings
1bd 72m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #3858
Investment Rank #4638
Pre-Construction
Deal Score
59
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$119,841
Built Area
72 m²
Price/m²
$1664/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
2
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$824/mo
Gross Yield
8.3%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
862d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas