More
Altamira Surubi’i- Monoambiente | inver.tips
Back to listings
0bd 33m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #11213
Investment Rank #7190
Pre-Construction
Deal Score
31
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$45,856
Built Area
33 m²
Price/m²
$1390/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$909/mo
Gross Yield
23.8%
Neighborhood Trend
-3.1%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
854d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas