More
DEPARTAMENTO EN POZO ZONA CIT | inver.tips
Back to listings
2bd 82m² - Ytay
Ytay, Asunción
Deal Rank #8083
Investment Rank #10734
Pre-Construction
Deal Score
44
Investment Score
41
Key Metrics
Price
$122,768
Built Area
82 m²
Price/m²
$1497/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$852/mo
Gross Yield
8.3%
Neighborhood Trend
+6.9%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
820d
Flood Risk
HIGH
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas