More
BELIVE MOLAS II EN VENTA EN POZO | inver.tips
Back to listings
1bd 33m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #3339
Investment Rank #991
Pre-Construction
Deal Score
61
Investment Score
80
Key Metrics
Price
$55,000
Built Area
33 m²
Price/m²
$1667/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$750/mo
Gross Yield
16.4%
Neighborhood Trend
+1.7%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
810d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 10, 2026
Last Seen
Mar 10, 2026
View on InfoCasas