More
Oferta departamento amoblado | inver.tips
Back to listings
1bd 40m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #11199
Investment Rank #7446
Deal Score
31
Investment Score
55
Key Metrics
Price
$99,000
Built Area
40 m²
Price/m²
$2475/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$694/mo
Gross Yield
8.4%
Neighborhood Trend
+7.8%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
805d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas