More
Venta de departamentos en Insignia 6 | inver.tips
Back to listings
2bd 59m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #2677
Investment Rank #2055
Deal Score
64
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$66,596
Built Area
59 m²
Price/m²
$1129/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$660/mo
Gross Yield
11.9%
Neighborhood Trend
+8.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
785d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas