Back to listings
5bd 245m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #11971
Investment Rank #6813
Deal Score
28
Investment Score
62
Key Metrics
Price
$192,308
Built Area
245 m²
Terrain
381 m²
Price/m²
$785/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1555/mo
Gross Yield
9.7%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
771d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas