Back to listings
4bd 210m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #5728
Investment Rank #2611
Deal Score
52
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$128,205
Built Area
210 m²
Terrain
402 m²
Price/m²
$611/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1792/mo
Gross Yield
16.8%
Neighborhood Trend
+4.9%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
756d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas