Back to listings
3bd 110m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #8824
Investment Rank #4667
Deal Score
42
Investment Score
69
Key Metrics
Price
$95,513
Built Area
110 m²
Terrain
274 m²
Price/m²
$868/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1020/mo
Gross Yield
12.8%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
764d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas