More
Hermosa Vivienda a estrenar en Luque | inver.tips
Back to listings
3bd 333m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5644
Investment Rank #4566
Deal Score
52
Investment Score
68
Key Metrics
Price
$245,000
Built Area
333 m²
Terrain
720 m²
Price/m²
$736/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1075/mo
Gross Yield
5.3%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
744d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 11, 2026
Last Seen
Mar 11, 2026
View on InfoCasas