More
VENDO CASA EN BARRIO HERRERA | inver.tips
Back to listings
4bd 215m² - Herrera
Herrera, Asunción
Deal Rank #10116
Investment Rank #2954
Deal Score
36
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$220,000
Built Area
215 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$1023/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$2206/mo
Gross Yield
12.0%
Neighborhood Trend
+17.5%
Days on Market
737d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas