Back to listings
2bd 94m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #2098
Investment Rank #4271
Deal Score
67
Investment Score
67
Key Metrics
Price
$159,000
Built Area
94 m²
Price/m²
$1691/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
8.3%
Neighborhood Trend
+5.1%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
707d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 10, 2026
Last Seen
Mar 10, 2026
View on InfoCasas