More
EN VENTA CASA EN SANTISIMA TRINIDAD | inver.tips
Back to listings
3bd 215m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #6903
Investment Rank #7030
Deal Score
48
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$240,000
Built Area
215 m²
Terrain
416 m²
Price/m²
$1116/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$2150/mo
Gross Yield
10.8%
Days on Market
698d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 10, 2026
Last Seen
Mar 10, 2026
View on InfoCasas