More
Vendo Departamento en el Edificio The Forest | inver.tips
Back to listings
3bd 108m² - Mbocayaty
Mbocayaty, Asunción
Deal Rank #6483
Investment Rank #11463
Deal Score
50
Investment Score
36
Key Metrics
Price
$197,000
Built Area
108 m²
Price/m²
$1824/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
0
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
680d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas