More
VENTA DPTO EN POZO BARRIO SAN JORGE | inver.tips
Back to listings
1bd 36m² - San Jorge
San Jorge, Asunción
Deal Rank #2183
Investment Rank #430
Pre-Construction
Deal Score
66
Investment Score
85
Key Metrics
Price
$53,820
Built Area
36 m²
Terrain
1200 m²
Price/m²
$1495/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1750/mo
Gross Yield
39.0%
Neighborhood Trend
+7.7%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
678d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas