More
VENDO MODERNA RESIDENCIA EN LAMBARÉ | inver.tips
Back to listings
3bd 488m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #10802
Investment Rank #12310
Deal Score
34
Investment Score
33
Key Metrics
Price
$280,000
Built Area
488 m²
Terrain
403 m²
Price/m²
$574/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1014/mo
Gross Yield
4.3%
Neighborhood Trend
+2.3%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
677d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Apr 7, 2026
Last Seen
Apr 7, 2026
Quality Penalty
-50%
View on InfoCasas