More
VENDO HERMOSA CASA CON PISCINA EN LUQUE!! | inver.tips
Back to listings
3bd 180m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #3493
Investment Rank #365
Deal Score
60
Investment Score
88
Key Metrics
Price
$76,578
Built Area
180 m²
Price/m²
$425/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1062/mo
Gross Yield
16.6%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
671d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
Feb 18, 2026
View on InfoCasas