More
VENDO TERRENO CON CASA SAN LORENZO B. SAN JOSE | inver.tips
Back to listings
2bd 100m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #11357
Investment Rank #2775
Deal Score
29
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$74,359
Built Area
100 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$744/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$521/mo
Gross Yield
8.4%
Neighborhood Trend
+25.2%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
656d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas