More
VENDO HERMOSA RESIDENCIA EN BARRIO MCAL LOPEZ | inver.tips
Back to listings
4bd 475m² - San Roque
San Roque, Asunción
Deal Rank #10325
Investment Rank #11981
Deal Score
35
Investment Score
34
Key Metrics
Price
$470,000
Built Area
475 m²
Terrain
571 m²
Price/m²
$989/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Neighborhood Trend
-16.3%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
649d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Apr 7, 2026
Last Seen
Apr 7, 2026
View on InfoCasas