More
Hermoso chalet en venta en Isla Bogado | inver.tips
Back to listings
2bd 100m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5670
Investment Rank #1548
Deal Score
52
Investment Score
80
Key Metrics
Price
$61,263
Built Area
100 m²
Price/m²
$613/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$572/mo
Gross Yield
11.2%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
646d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 18, 2026
Last Seen
Feb 18, 2026
View on InfoCasas