More
VENDO HERMOSA CASA EN SAN LORENZO | inver.tips
Back to listings
3bd 170m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #4663
Investment Rank #932
Deal Score
56
Investment Score
84
Key Metrics
Price
$62,569
Built Area
170 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$368/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$655/mo
Gross Yield
12.6%
Neighborhood Trend
+27.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
646d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 16, 2026
View on InfoCasas