More
Dpto de 3 Dormitorios - Parque Pinar | inver.tips
Back to listings
3bd 104m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #12441
Investment Rank #12854
Deal Score
22
Investment Score
19
Key Metrics
Price
$107,866
Built Area
104 m²
Price/m²
$1037/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
1
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
647d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 18, 2026
Last Seen
Mar 18, 2026
View on InfoCasas