More
DEPARTAMENTO EN EL PARQUE LAS GOLONDRINAS | inver.tips
Back to listings
0bd 60m² - Loma Pytá
Loma Pytá, Asunción
Deal Rank #3336
Investment Rank #2304
Deal Score
61
Investment Score
74
Key Metrics
Price
$73,000
Built Area
60 m²
Price/m²
$1217/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$897/mo
Gross Yield
14.8%
Neighborhood Trend
+0.6%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
645d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas