More
EN VENTA CASA EN ÑEMBY CAÑADITA | inver.tips
Back to listings
2bd 72m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #9089
Investment Rank #8600
Deal Score
41
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$54,487
Built Area
72 m²
Terrain
1 m²
Price/m²
$757/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$490/mo
Gross Yield
10.8%
Neighborhood Trend
+3.8%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
639d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas