More
CASA VENTA - TRES BOCAS, VILLA ELISA | inver.tips
Back to listings
4bd 350m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #3363
Investment Rank #2111
Deal Score
61
Investment Score
78
Key Metrics
Price
$75,641
Built Area
350 m²
Terrain
428 m²
Price/m²
$216/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
2
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$715/mo
Gross Yield
11.3%
Neighborhood Trend
-0.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
625d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas