More
VENDO HERMOSA CASA QUINTA-COSTAS FLEITAS | inver.tips
Back to listings
4bd 146m² - Areguá
Areguá, Central
Deal Rank #7764
Investment Rank #9438
Deal Score
45
Investment Score
50
Key Metrics
Price
$82,051
Built Area
146 m²
Terrain
720 m²
Price/m²
$562/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Neighborhood Trend
+6.4%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
613d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas