More
01 VILA YCUA SATI | inver.tips
Back to listings
1bd 33m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #3099
Investment Rank #412
Pre-Construction
Deal Score
62
Investment Score
85
Key Metrics
Price
$48,510
Built Area
33 m²
Price/m²
$1470/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$800/mo
Gross Yield
19.8%
Neighborhood Trend
+5.1%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
586d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas