Back to listings
4bd 120m² - Itauguá
Itauguá, Central
Deal Rank #12597
Investment Rank #11284
Deal Score
25
Investment Score
42
Key Metrics
Price
$61,089
Built Area
120 m²
Terrain
375 m²
Price/m²
$509/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$487/mo
Gross Yield
9.6%
Neighborhood Trend
-12.1%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
589d
Flood Risk
-
First Listed
May 14, 2026
Last Seen
May 14, 2026
View on InfoCasas