More
PROPIEDAD EN MARIANO ROQUE ALONSO 1902 M2 | inver.tips
Back to listings
4bd 612m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #13788
Investment Rank #13841
Deal Score
14
Investment Score
16
Key Metrics
Price
$200,000
Built Area
612 m²
Terrain
1902 m²
Price/m²
$327/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
2
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1200/mo
Gross Yield
7.2%
Neighborhood Trend
+1.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Individual
Days on Market
584d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
Quality Penalty
-78%
View on InfoCasas