More
01 VILA YCUA SATI | inver.tips
Back to listings
1bd 48m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #11296
Investment Rank #8718
Pre-Construction
Deal Score
30
Investment Score
50
Key Metrics
Price
$115,000
Built Area
48 m²
Price/m²
$2396/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$800/mo
Gross Yield
8.3%
Neighborhood Trend
+5.1%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
579d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas