Back to listings
1bd 73m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #3112
Investment Rank #339
Deal Score
61
Investment Score
88
Key Metrics
Price
$44,724
Built Area
73 m²
Terrain
162 m²
Price/m²
$613/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1189/mo
Gross Yield
31.9%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
568d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 11, 2026
Last Seen
Mar 11, 2026
View on InfoCasas