Back to listings
0bd 28m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #4014
Investment Rank #425
Deal Score
58
Investment Score
85
Key Metrics
Price
$38,500
Built Area
28 m²
Price/m²
$1375/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$515/mo
Gross Yield
16.0%
Neighborhood Trend
+8.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
562d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas