Back to listings
2bd 30m² - Ycuá Satí
Ycuá Satí, Asunción
Deal Rank #11699
Investment Rank #6358
Deal Score
28
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$119,503
Built Area
30 m²
Price/m²
$3983/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1142/mo
Gross Yield
11.5%
Neighborhood Trend
+3.6%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
551d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas