More
VENDO CASA DE DOS PLANTAS EN LUQUE | inver.tips
Back to listings
5bd 280m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5469
Investment Rank #987
Deal Score
53
Investment Score
83
Key Metrics
Price
$152,885
Built Area
280 m²
Price/m²
$546/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$2998/mo
Gross Yield
23.5%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
541d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 3, 2026
Last Seen
Mar 3, 2026
View on InfoCasas