More
VENDO DPTOS EN LUQUE - zona Rakiura | inver.tips
Back to listings
2bd 59m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #396
Investment Rank #120
Deal Score
79
Investment Score
90
Key Metrics
Price
$54,200
Built Area
59 m²
Price/m²
$919/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$660/mo
Gross Yield
14.6%
Neighborhood Trend
+8.2%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
542d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas