More
Casa a estrenar en Barrio Cerrado | inver.tips
Back to listings
3bd 95m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #2238
Investment Rank #95
Deal Score
65
Investment Score
92
Key Metrics
Price
$38,462
Built Area
95 m²
Terrain
216 m²
Price/m²
$405/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
20.4%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
532d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas