More
Casa - Venta - Mariano Roque Alonso Z/ ARP | inver.tips
Back to listings
2bd 60m² - Mariano Roque Alonso
Mariano Roque Alonso, Central
Deal Rank #9249
Investment Rank #7969
Deal Score
40
Investment Score
58
Key Metrics
Price
$54,615
Built Area
60 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$910/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$426/mo
Gross Yield
9.4%
Neighborhood Trend
+5.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
518d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas