More
VENDO CASA CON 2 SALONES COMERCIALES | inver.tips
Back to listings
3bd 129m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5046
Investment Rank #938
Deal Score
54
Investment Score
84
Key Metrics
Price
$76,538
Built Area
129 m²
Terrain
350 m²
Price/m²
$593/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1075/mo
Gross Yield
16.9%
Neighborhood Trend
+5.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
499d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas