More
Chalet - Venta - Villa Elisa | inver.tips
Back to listings
3bd 150m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #3343
Investment Rank #2675
Deal Score
60
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$71,795
Built Area
150 m²
Terrain
195 m²
Price/m²
$479/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$652/mo
Gross Yield
10.9%
Neighborhood Trend
+4.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
496d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas