More
VENTA CASA EN LAMBARE IDEAL PARA DUPLEX | inver.tips
Back to listings
2bd 200m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #2647
Investment Rank #2412
Deal Score
64
Investment Score
77
Key Metrics
Price
$62,179
Built Area
200 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$311/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$597/mo
Gross Yield
11.5%
Neighborhood Trend
+2.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
499d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas