More
SE VENDE CASA EN LAMBARÉ - Barrio San Antonio | inver.tips
Back to listings
3bd 140m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #6025
Investment Rank #2083
Deal Score
51
Investment Score
78
Key Metrics
Price
$83,333
Built Area
140 m²
Terrain
480 m²
Price/m²
$595/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1062/mo
Gross Yield
15.3%
Neighborhood Trend
+2.6%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
496d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas