More
Vendo casa a precio de terreno | inver.tips
Back to listings
5bd 230m² - San Jorge
San Jorge, Asunción
Deal Rank #6656
Investment Rank #7312
Deal Score
49
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$192,308
Built Area
230 m²
Terrain
384 m²
Price/m²
$836/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$4000/mo
Gross Yield
25.0%
Days on Market
491d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas